Grupa Biedronki

W dniu 13.05 "Biedronki" świętowały w przedszkolu wraz ze swoimi Rodzicami Dzień Mamy i Taty. czytaj »

W dniu 20 marca Rodzice z grupy Biedronek uczestniczyli wraz ze swoimi Dziećmi w zajęciach czytaj »

W dniu 4 lutego dzieci z grupy Biedronek wraz ze swoimi Rodzicami uczestniczyły we Mszy czytaj »

W dniu 03.01 "Biedronki" gościły w przedszkolu swoje Babcie i Dziadków z okazji ich święta. czytaj »

W dniu 4 grudnia odbyły się w przedszkolu warsztaty świąteczne dla dzieci i rodziców. czytaj »

W dniu 25 października Rodzice z grupy Biedronek uczestniczyli wraz ze swoimi Dziećmi w zajęciach czytaj »

Imieniny Grupy
W dniu 16 października obchodziliśmy w przedszkolu imieniny naszej przedszkolnej grupy. czytaj »

Wycieczka do Gołuchowa. czytaj »