Grupa Krasnoludki

W dniu 22.05 "Krasnoludki" świętowały w przedszkolu wraz ze swoimi Rodzicami Dzień Mamy i Taty. czytaj »

Wycieczka czytaj »

W dniu 15 kwietnia dzieci z grupy Krasnali wraz ze swoimi Rodzicami uczestniczyły we Mszy czytaj »

Imieniny Grupy
W dniu 08 marca obchodziliśmy w przedszkolu imieniny naszej przedszkolnej grupy. czytaj »

W dniu 26 lutego Rodzice z grupy Krasnali uczestniczyli wraz ze swoimi Dziećmi w zajęciach czytaj »

W dniu 30.01 "Krasnoludki" gościły w przedszkolu swoje Babcie i Dziadków z okazji ich święta. czytaj »

W dniu 13 grudnia odbyły się w przedszkolu warsztaty świąteczne dla dzieci i rodziców. czytaj »

W dniu 17 października Rodzice z grupy Krasnali uczestniczyli wraz ze swoimi Dziećmi w zajęciach czytaj »