Grupa Muchomorki

W dniu 06 marca Rodzice z grupy Muchomorków uczestniczyli wraz ze swoimi Dziećmi w zajęciach czytaj »

W dniu 4 lutego dzieci z grupy Muchomorków wraz ze swoimi Rodzicami uczestniczyły we Mszy czytaj »

W dniu 4.01 "Muchomorki" gościły w przedszkolu swoje Babcie i Dziadków z okazji ich święta. czytaj »

W dniu 3 grudnia odbyły się w przedszkolu warsztaty świąteczne dla dzieci i rodziców. czytaj »

W dniu 25 października Rodzice z grupy Muchomorków uczestniczyli wraz ze swoimi Dziećmi w zajęciach czytaj »

Imieniny Grupy
W dniu 10 października obchodziliśmy w przedszkolu imieniny naszej przedszkolnej grupy. czytaj »

Wycieczka do zamku Pierwszych Piastów Śląskich w Brzegu. czytaj »