Grupa Wiewiórki

W dniu 17.05 "Wiewiórki" świętowały w przedszkolu wraz ze swoimi Rodzicami Dzień Mamy i Taty. czytaj »

Wycieczka. czytaj »

W dniu 27 lutego Rodzice z grupy Wiewiórek uczestniczyli wraz ze swoimi Dziećmi w zajęciach czytaj »

Imieniny grupy
W dniu 14 lutego obchodziliśmy w przedszkolu imieniny naszej przedszkolnej grupy. czytaj »

W dniu 11 stycznia "Wiewiórki" gościły w przedszkolu swoje Babcie i Dziadków z okazji ich czytaj »

W dniu 13 grudnia odbyły się w przedszkolu warsztaty świąteczne dla dzieci i rodziców. czytaj »

W dniu 3 grudnia dzieci z grupy Wiewiórek wraz ze swoimi Rodzicami uczestniczyły we Mszy czytaj »

W dniu 8 października Rodzice z grupy Wiewiórek uczestniczyli wraz ze swoimi Dziećmi w zajęciach czytaj »