Grupa Żabki

Wycieczka do Bajkolandu. czytaj »

W dniu 21.05 "Żabki" świętowały w przedszkolu wraz ze swoimi Rodzicami Dzień Mamy i Taty. czytaj »

W dniu 15 kwietnia dzieci z grupy Żabek wraz ze swoimi Rodzicami uczestniczyły we Mszy czytaj »

W dniu 12 marca Rodzice z grupy Żabek uczestniczyli wraz ze swoimi Dziećmi w zajęciach czytaj »

Imieniny grupy
W dniu 05 marca obchodziliśmy w przedszkolu imieniny naszej przedszkolnej grupy. czytaj »

W dniu 31.01 "Żabki" gościły w przedszkolu swoje Babcie i Dziadków z okazji ich święta. czytaj »

W dniu 12 grudnia odbyły się w przedszkolu warsztaty świąteczne dla dzieci i rodziców. czytaj »

W dniu 23 października Rodzice z grupy Żabek uczestniczyli wraz ze swoimi Dziećmi w zajęciach czytaj »