Optymistyczne Przedszkole

Założenia programu
Według założeń programu wspólnym celem nauczycieli, rodziców i całego personelu jest wychowanie dzieci, aby czytaj »

Szkolenie Rady Pedagogicznej
W dniu 25 października 2013r. odbyło się szkolenie Rady Pedagogicznej w związku z przystąpieniem czytaj »

Inauguracja programu Optymistyczne Przedszkole
W dniu 11 marca odbyła się uroczystość inauguracji programu Optymistyczne Przedszkole. czytaj »

Optymistyczny Sejm
W dniu 17 marca najstarsze Przedszkolaki uczestniczyły w obradach Optymistycznego Sejmu uchwalając ustawe o czytaj »

Dzień wiosny
W dniu 21 marca Przedszkolaki przywitały panią wiosnę wspólnie obchodząc dzień uśmiechu. czytaj »

Optymistyczny Festiwal Piosenki Dziecięcej
W dniu 15 maja w przedszkolu odbył się Optymistyczny Festiwal Piosenki Dziecięcej podczas którego czytaj »

Konkurs Optymistycznych Przedszkoli
W dniu 15 maja została otwarta galeria prac pt. "Święty uśmiechnięty - Jan Paweł czytaj »

Optymistyczna Olimpiada Sportowa
W dniu 3 czerwca odbyła się I Optymistyczna Olimpiada Sportowa. Wzięli w niej udział czytaj »

Paszporty do sukcesu
W dniu 9 października odbyła się w przedszkolu radosna uroczystość podczas której wszystkie przedszkolaki czytaj »

Optymistyczna Pani Jesień
Pani Jesień wraz ze strachem na wróblem Wackiem i przedszkolakami rozdawali w czasie spaceru czytaj »

Dzień fioletowy w przedszkolu
W dniu 22 października obchodzony był dzień koloru fioletowego w ramach rocznego projektu rok czytaj »

Optymistyczni Kępnianie
W dniu 24 października odbyło się oficjalne otwarcie wystawy prac plastycznych w ramach ogłoszonego czytaj »

Optymistyczny przedszkolak w barwach jesieni
Dnia 13 listopada został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. "Optymistyczny przedszkolak w barwach jesieni". Wszystkie czytaj »

Optymistyczny Sejm
W dniu 18 listopada odbyły się w przedszkolu II obrady Optymistycznego Sejmu w którym czytaj »

Dzień granatowy w przedszkolu
W dniu 25 listopada obchodzony był dzień koloru fioletowego w ramach rocznego projektu rok czytaj »

Dzień niebieski w przedszkolu
W dniu 9 stycznia obchodzony był dzień koloru niebieskiego w ramach rocznego projektu rok czytaj »

Optymistyczna zima
Przedszkolaki w czasie spaceru po Kępnie rozdawały optymistyczne śnieżynki. czytaj »

Dzień zielony w przedszkolu
W dniu 4 lutego obchodzony był dzień koloru zielonego w ramach rocznego projektu rok czytaj »

Optymistyczna Rodzina w kolorach zimy
Dnia 25 marca został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. "Optymistyczna Rodzina w kolorach zimy". Wszystkie wykonane zdjęcia zostały czytaj »

Dzień żółty w przedszkolu
W dniu 10 marca obchodzony był dzień koloru żółtego w ramach rocznego projektu rok czytaj »

Optymistyczna Pani Wiosna
W dniu 20 marca w przedszkolu odbyło się spotkanie z Bałwankiem i Panią Wiosną. czytaj »

Optymistyczny spacer po Kępnie
Przedszkolaki w czasie spaceru po Kępnie rozdawały optymistyczne wiosenne tulipany. czytaj »

XIV Zjazd Optymistycznych Przedszkoli
W dniach od 19 do 21 marca odbywał się XIV Zjazd Optymistycznych Przedszkoli w czytaj »

Dzień pomarańczowy w przedszkolu
W dniu 21 kwietnia obchodzony był dzień koloru pomarańczowego w ramach rocznego projektu rok czytaj »

Dzień czerwony w przedszkolu
W dniu 5 maja obchodzony był dzień koloru czerwonego w ramach rocznego projektu rok czytaj »

Święto optymizmu
W dniu 8 maja obchodzone było we wszystkich przedszkolach realizujących program "Optymistyczne Przedszkole" III czytaj »

Polskie Radio Dzieciom
W dniu 15 maja w Warszawie odbyła się I konferencja Ambasadorów Polskiego Radia Dzieciom czytaj »

Optymistyczny Festiwal Piosenki Dziecięcej
W dniu 20 maja odbył się Optymistyczny Festiwal Piosenki Dziecięcej pod szczególnym patronatem Świętego czytaj »

Optymistyczny przedszkolak w kolorach wiosny
Dnia 15 czerwca został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. "Optymistyczny przedszkolak w kolorach wiosny". Wszystkie czytaj »

Certyfikaty Optymizmu
W dniu 16 czerwca odbyła się uroczystość rozdania dzieciom paszportów do sukcesu połączona z czytaj »

Optymistyczne słoneczka
W dniu 17 czerwca przedszkolaki w czasie spaceru po Kępnie obdarowywały wszystkich przechodniów optymistycznymi czytaj »