Religia
Program nauczania religii w przedszkolu ukazuje dziecku otaczający świat i pozwala otworzyć się na czytaj »

Język angielski
Dzieci odbierają język obcy jako zabawę i nabywają umiejętności językowe w ten sam sposób, czytaj »

Język niemiecki
Nauka języka niemieckiego dzieci w wieku przedszkolnym, polega głównie na kontakcie z językiem w czytaj »

Zajęcia taneczno – rytmiczne
Głównym celem zajęć jest umuzykalnianie dzieci, kształcenie ogólnej koordynacji ruchowej, a także rozwijanie wyobraźni czytaj »

Zumba
Zumba to zajęcia dla dzieci, które lubią bawić się i tańczyć. Podczas zajęć dzieci czytaj »

Rehabilitacja ruchowa
Głównym celem rehabilitacji ruchowej jest przywrócenie maksymalnie możliwej sprawności fizycznej i komfortu życia dziecka. czytaj »

Gimnastyka korekcyjna
Wiek przedszkolny, to okres intensywnego rozwoju dziecka. Stymulowanie i pobudzanie tego rozwoju odbywa się czytaj »

Interaktywna Podłoga
Interaktywna Podłoga FunFloor to system stworzony z myślą o przedszkolach i szkołach podstawowych, które czytaj »

Zajęcia logopedyczne
Ćwiczenia te służą dzieciom, których mowa budzi zastrzeżenia, jak i tym, które mówią czytaj »

Stymulacja polisensoryczna
Głównym celem terapii jest doświadczanie świata wszystkimi zmysłami: wzrokiem, dotykiem, słuchem, węchem. W Sali czytaj »

Dogoterapia
Zajęcia wspierają rozwój dziecka, dzięki wykorzystaniu niezwykłego narzędzia pracy, jakim jest odpowiednio przygotowany pies czytaj »

Zajęcia komputerowe
Celem zajęć jest zainteresowanie dzieci techniką informatyczną i wdrażanie do świadomego korzystania z niej. czytaj »

Szalone pomysły pani Kredki
Twórczość plastyczna odgrywa istotną rolę w rozwoju dziecka i jest bardzo ważną formą działalności czytaj »

Przedszkolne neuronki
To wyjątkowe zajęcia, podczas których widowiskowe eksperymenty pozwalają dzieciom poznać wszystko, co nas otacza czytaj »

Mały ogrodnik
W trakcie zajęć dzieci poznają pracę ogrodnika. Same hodują, wysadzają, obserwują i pielęgnują rośliny. czytaj »